O našej spoločnosti

Sme spoľahlivá Slovenská spoločnosť stavajúca na skúsenostiach, odbornosti a spoľahlivosti.

Od roku 1996 sme Vám neustále k dispozícii. Vkladáme všetko úsilie do spolupráce s Vami, aby ste boli vždy spokojní s našimi službami.

Dlhoročné skúsenosti v medzinárodnej a vnútroštátnej preprave nám umožňujú využiť všetky dostupné prostriedky k realizácii vašej požiadavky.

Náš vozový park a ďalšie tisícky vozidiel našich partnerov z celej Európy, nám pomáhajú dopraviť váš tovar bezpečne a včas. Máme prehľad kde sa tovar nachádza a kedy bude doručený.

Sme Váš kompetentný partner pre prepravu a logistiku. Včasné doručenie, spoľahlivosť a flexibilita sú základnými kameňmi našej práce.

Na rozdiel od iných sa zaväzujeme k základným hodnotám, ako sú spoľahlivosť, zodpovednosť, orientácia na zákazníka a kvalita.

My vieme, že logistika znamená zabezpečiť dostupnosť správneho tovaru, v správnom množstve, v správnom stave, na správne miesto, v správnom čase, pre správneho zákazníka.

Myslíme spolu so zákazníkom a chceme byť viac ako len prepravcom alebo logistickou spoločnosťou.

Prečo práve my?

Individuálne riešenia

Tým, že sme rodinná firma komunikujete priamo s nami. U nás riešime zákazky na mieru a individuálne. Snažíme sa prispôsobiť všetko podľa Vašich predstáv. Otestujte si nás. Sme Váš kontakt pre rýchlu a spoľahlivú dopravu.

Konáme rýchlo

Zabudnite na zdĺhavé objednávanie prepravy, dlhé čakanie na vyzdvihnutie a doručenie tovaru. Celý proces zvládame do niekoľkých minút a častokrát podľa možnosti a potrieb, doručíme Váš tovar v ten istý deň.

Výhodné ceny

Urobíme všetko preto, aby cena vyhovovala Vašim predstavám. Vďaka nižším nákladom Vám vieme ponúknuť nižšie ceny.
Rodinná firma = nižšie náklady
= nižšie ceny pre Vás.

Pridaná hodnota

Vieme o všetkom. Ako rodinná firma sme pri všetkom čo sa deje. Ak je to možné, tak komunikujeme priamo s Vašim dodávateľom, alebo odberateľom. Odbremeníme Vás od práce navyše spojenou s dopravou a Vy sa môžete sústrediť na Vaše podnikanie.