Pri preprave tovarov je dôležitá požiadavka na vysokú kvalitu logistických služieb. Nároky klientov sa neustále zvyšujú a preto aj Autodoprava Masaryk neustále prináša inovácie, ktoré pružne reagujú na očakávania a požiadavky zákazníkov.

Okrem dopravy kompletných celokamiónových zásielok s rýchlym a spoľahlivým doručením kdekoľvek v Európe, môžete využiť zasielanie malých expresných zásielok a distribučnej logistiky.

Vysokú kvalitu poskytovaných služieb vo veľkej miere využívajú veľké, stredné ale aj malé firmy. Pre zásielky v akýchkoľvek veľkostiach a objemoch je samozrejmosťou dodržanie lehôt. Spoľahnite sa na včasné dodanie, ktoré vám garantuje Autodoprava Masaryk Topoľčany.

Autodoprava Masaryk vypracuje výhodnú ponuku na dopravu tovaru. Neváhajte nás kontaktovať!

Pri riadení výroby môžete šetriť čas a náklady pri využití logistických služieb, ktoré vám poskytne Msts.sk. Vysoká kvalita a presnosť je pri dodávkach tovaru dôležitou požiadavkou.

Flexibilita v rámci reťazcov dodávok, ktoré zabezpečujú dodávky tovaru na správnu reakciu na dopyt zákazníkov, je tiež veľmi významná. Autodoprava Masaryk vám ponúka riešenia aj v oblasti logistiky.

Znalosti a skúsenosti z dopravného a logistického trhu sú kľúčové

Je veľmi dôležité dobre poznať potreby trhov a to, ako sa líšia v závislosti od krajiny. Pochopenie konkrétnej situácie v krajine, aby sme zákazníkom dokázali poskytnúť najlepšie dopravné riešenie, sú kľúčové.

Mnoho európskych krajín dnes zápasí s hustou dopravou a jej negatívnym dopadom na životné prostredie, najmä vo väčších mestách. Ak nemáte správne vybavenie, znamená to, že nemáte povolený vstup do určitých častí mesta. Neustále meniaca sa legislatíva v rôznych členských štátoch núti sledovať tieto zmeny.

Autodoprava Masaryk ponúka aj tieto výhody

Prijateľné ceny

Dobré a spoľahlivé služby nemusia mať prémiovú cenu. Naše dopravné a logistické služby sú cenovo prijateľné.

Včasné dodanie

Garantujeme presné dodanie presne podľa dohodnutých termínov. Ponúkame aj služby expresnej prepravy. Mst.sk expres oceníte v prípade nutnosti rýchlej dopravy zásielky.

Korektný prístup

Ako rodina si vážim individuálny a priateľský prístup k našim klientom. Sme radi, že naša značka Masaryk má dobrú povesť spoľahlivej firmy.